Koosolekute ajad
Wismari rühm - Tallinn, Wismari 15, E-mail: wismariaa@hot.ee
E, T, K, R - 13.00; N - 14.00; P -12.00
T, N, L, P - 19.00; E, K, R -18.00; L -16.00
Endla rühm -TalIinn, Kentmanni 7 / Kauka 1, E-mail: aaendla@hot.ee
E - P - 12.00 ja 20.30
Lastekodu rühm -Tallinn, Lastekodu 6 A
E; K; R; L: 20.00; P - 16.00
Rahu rühm – Tallinn, Nõmme Võsu 6
K, R, P - 18.00
Vene rühm (vene keeles) - Tallinn Wismari 15
E, K, R - 20.30
Kodu rühm (rahvusvaheline-eesti, soome, inglise keel) – Tallinn, Lastekodu 6 A
K -18.00; P - 12.00
Tallinn Nooner (ingl. keel) - Lastekodu 6 A, E-mail: tallinn@aa-europe.net
T -12.00
Jõgeva rühm – Jõgeva, Aia 7
N - 18.00
Tartu rühm -Tartu, Õpetajate 5, E-mail:tartu.aa.postkast@hotmail.com
T - 19.00; R - 18.00
Tartu Kalevi rühm, Kalevi 76
E - 12.00 K - 18.00 L - 12.00
Viljandi rühm - Viljandi, Paala tee 7, E-mail: antisolg@gmail.com
E - 18.30
Rakvere rühm - Rakvere, Pikk 19
L - 18.00
Pärnu rühm - Pärnu, Nikolai 22
P - 15.00
Põltsamaa rühm - Põltsamaa, Allika 1, E-mail: aapoltsamaa@gmail.com
K - 18.00
Narva rühm(vene keeles) – Narva, Karja 6c
E, N - 18.00
Paide rühm – Pärnu mnt. 61
T,R - 18.30
Türi rühm- Türi, Kevade 13, E-mail: aatyripaide@gmail.com
L 14.30
Haapsalu rühm - Haapsalu, Kastani 7
L-16.
Hiiumaa rühm- Põllu 1 Kärdla
R- 19.00 ( ette helistada)5283174 (2 ͯ kuus)
Rapla rühm-Põllu 6, E-mail: emeriit.aa@gmail.com
K- 19.00 L- 17.00
Võru rühm- Räpina mnt. 22
N- 17.30
Saaremaa rühm, Kauba tn 5, Kuressaare (hoovimaja keldrikorrus)
T-19.30
Virtsu rühm, Tööstuse tn. Virtsu seltsimaja
R - 19.00 (kaks korda kuus) tel. 56840850
Wismari rühm - Tallinn, Wismari 15, E-mail: wismariaa@hot.ee
E, T, K, R - 13.00; N - 14.00; P -12.00
T, N, L, P - 19.00; E, K, R -18.00; L -16.00
Endla rühm -TalIinn, Kentmanni 7 / Kauka 1, E-mail: aaendla@hot.ee
E - P - 12.00 ja 20.30
Lastekodu rühm -Tallinn, Lastekodu 6 A
E; K; R; L: 20.00; P - 16.00
Rahu rühm – Tallinn, Nõmme Võsu 6
K, R, P - 18.00
Vene rühm (vene keeles) - Tallinn Wismari 15
E, K, R - 20.30
Kodu rühm (rahvusvaheline-eesti, soome, inglise keel) – Tallinn, Lastekodu 6 A
K -18.00; P - 12.00
Tallinn Nooner (ingl. keel) - Lastekodu 6 A, E-mail: tallinn@aa-europe.net
T -12.00
Jõgeva rühm – Jõgeva, Aia 7
N - 18.00
Tartu rühm -Tartu, Õpetajate 5, E-mail:tartu.aa.postkast@hotmail.com
T - 19.00; R - 18.00
Tartu Kalevi rühm, Kalevi 76
E - 12.00 K - 18.00 L - 12.00
Viljandi rühm - Viljandi, Paala tee 7, E-mail: antisolg@gmail.com
E - 18.30
Rakvere rühm - Rakvere, Pikk 19
L - 18.00
Pärnu rühm - Pärnu, Nikolai 22
P - 15.00
Põltsamaa rühm - Põltsamaa, Allika 1, E-mail: aapoltsamaa@gmail.com
K - 18.00
Narva rühm(vene keeles) – Narva, Karja 6c
E, N - 18.00
Paide rühm – Pärnu mnt. 61
T,R - 18.30
Türi rühm- Türi, Kevade 13, E-mail: aatyripaide@gmail.com
L 14.30
Haapsalu rühm - Haapsalu, Kastani 7
L-16.
Hiiumaa rühm- Põllu 1 Kärdla
R- 19.00 ( ette helistada)5283174 (2 ͯ kuus)
Rapla rühm-Põllu 6, E-mail: emeriit.aa@gmail.com
K- 19.00 L- 17.00
Võru rühm- Räpina mnt. 22
N- 17.30
Saaremaa rühm, Kauba tn 5, Kuressaare (hoovimaja keldrikorrus)
T-19.30
Virtsu rühm, Tööstuse tn. Virtsu seltsimaja
R - 19.00 (kaks korda kuus) tel. 56840850