ANONÜÜMSED ALKOHOOLIKUD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANONÜÜMSED ALKOHOOLIKUD

Kui tahad juua on see sinu asi kui lõpetada joomist siis meie asi !


You are not connected. Please login or register

Kui sa oled siin foorumil uus siis.......... tule siia ja ütle ülejäänud rahvale tere !

+5
kristin
rajaleidja
joosep
edgar
nautilus
9 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

nautilus

nautilus
Alkohoolik

[quote="vipsa"]...ei Duulake,ma es ei karda midagit ega kedagit,mul on pohh seda mida arvavad kõrvaltvaatajad,mul lihtsalt tekkis selline mõte,et kui kord on minust saand kaine inimene ja kui üritan tööle minna kuhugi,saad isegi aru mida ma silmas pidasin...[/quote]

meie sulle ühtegi tõendit ei anna ja nime ei uuri
ära mitte loodagi

https://aa-eesti.forum.co.ee

vipsa

vipsa
Alkohoolik

...ei ole ma sult ühtki tõendit küsinudki ja palunudki,oma tõendi saan ma wismarist nagunii,kui mul esperaal perse pannakse ja juttu ajasin ma hoopis teise isikuga,niiet zorry !

Tuula

Tuula
Alkohoolik

Very Happy ma usun, et vend naut ürtels seda naljatamisi...aga eks ta ole- on asju milles nalja ei mõisteta What a Face

tegelikult on juhtunud küll, et inimene on müts servapidi näpus meie uksele ilmunud, ja öelnud, et vajab kriminaalhooldaja jaoks tõendit. minu käest pole keegi küsinud ja nii ma ei teagi, mis neist sai:)

ma olen vipsa jutust nii aru saanud, et ta pole tõendit vaja, vaid joodikuelu on ära tüüdanud...samas need igasugused kõhklused ja kahtlused selle tee alguses on täiesti tavalised ja oleks isegi imelikt, kui neid poleks:)

peace, mehed! pig

nautilus

nautilus
Alkohoolik

[quote="Tuula"]Very Happy ma usun, et vend naut ürtels seda naljatamisi...aga eks ta ole- on asju milles nalja ei mõisteta What a Face

tegelikult on juhtunud küll, et inimene on müts servapidi näpus meie uksele ilmunud, ja öelnud, et vajab kriminaalhooldaja jaoks tõendit. minu käest pole keegi küsinud ja nii ma ei teagi, mis neist sai:)

ma olen vipsa jutust nii aru saanud, et ta pole tõendit vaja, vaid joodikuelu on ära tüüdanud...samas need igasugused kõhklused ja kahtlused selle tee alguses on täiesti tavalised ja oleks isegi imelikt, kui neid poleks:)

peace, mehed! pig [/quote]

ma olen edaspidi korralik bounce

https://aa-eesti.forum.co.ee

martin

martin
Alkohoolik

[quote="vipsa"]Tere nautilus,mis julgusest siin rääkida,pigem on see et ei ole kellegiga vestelda,arvamusi jagada...olen suure sopa sees olnud,nüüd aga tahan ELADA.Ma ei saa ka öelda et olin pidev alkohoolik vaid seda et olen tsükli mees ja see tsükkel nüüd viimati kestis kaks kuud järjest iga päev.Mul on palju arvamusi endast,aga kuhu neid kirja panna või kes kuulaks ja kas üldse see kedagit huvitaks.Ma veel momendil ei kuulu ühtegi gruppi,aga üritan sel laupäeval sinna minna,kuid äki on seal tuttavaid kes mind tunnevad ja läheb jutt omas külas lahti,hakatakse näpuga näitama ja see võib äki mu töökarjäärile tulevikus halvasti mõjuda...ma ei tea,olen tähtkujult kaalud ja seepärast olengi kahevahel.Aga hea vähemalt et sain siia foorumisse sisse ja oma südant kergendada siin kirjutades,aitähh selle eest ![/quote]




Tere, vipsa.


// Ma ei saa ka öelda et olin pidev alkohoolik vaid seda et olen tsükli mees... //

Inimene ei saa olla mittepidev alkohoolik. Ta kas on alkohoolik või ei ole. Sina kindlasti oled. Ja vaatamata asjaolule, et sa nii mõnegi tubli aja suutsid ilma viinata hakkama saada, lubage õnnitleda, oled ja jääd sa alkohoolikuks kuni oma elu lõpuni. Paraku, paraku. Meeldigu see sulle või mitte.



//... äki on seal tuttavaid kes mind tunnevad ja läheb jutt omas külas lahti,hakatakse näpuga näitama... //

Esiteks: inimesed arvavad sinust niikuinii just täpselt seda, mida nad ise tahavad.
Teiseks: Elad väiksemas maakohas. Täpselt nagu minagi. Panid kaks kuud jutti tina. Samuti tuttav kogemus. Külarahva arvamuse üle ei peaks sa nüüd küll ülearu oma pead vaevama... see on neil täiesti olemas :)


vipsa

vipsa
Alkohoolik

sa martin võid oma tiitli peale uhke ollla,kuid mina sellega küll ei kelgiks,zorry aga sellest mulle ka piisab et siin jahuda,mul pole vaja oma nina igale poole toppidagi,niiet thänks lahke sõnavõtu eest,aga mingisse gruppi ma oma nina ei topi.

edgar


Alkohoolik

[quote="vipsa"]sa martin võid oma tiitli peale uhke ollla,kuid mina sellega küll ei kelgiks,zorry aga sellest mulle ka piisab et siin jahuda,mul pole vaja oma nina igale poole toppidagi,niiet thänks lahke sõnavõtu eest,aga mingisse gruppi ma oma nina ei topi.[/quote]

See on üks mehe jutt!!! Very Happy Pole vaja sinna rühma oma nina tõesti toppida , kui omal on jõudu kaine püsida ja tarkust elus toime tulla . Sääl rühmas sellised minusugused ätud , kes ei suuda üksi kaine püsida ja ilma viinata kah kuidagist tühi ja mõttetu värk..... siis selline "PÄEV KORRAGA" ja KAINUS KÕIGEPEALT põhimõte hakkab tööle.
See AA värk on sääke imelik asi , et see on ikka neile , kes seda ISE TAHAVAD, mitte selline niisama meelelahutuslik huviklubi, kuhu joodikut meelitatakse.Aga seda , kas tulla rühma , ja kas vajad selleks , et kaineks jääda AA abi , seda saad vaid sina ja omi asjaolusid arvestades otsustada. Toredat siis tänasesse !

edgar AA Endla rühmast I love you

vipsa

vipsa
Alkohoolik

[quote="edgar"][quote="vipsa"]sa martin võid oma tiitli peale uhke ollla,kuid mina sellega küll ei kelgiks,zorry aga sellest mulle ka piisab et siin jahuda,mul pole vaja oma nina igale poole toppidagi,niiet thänks lahke sõnavõtu eest,aga mingisse gruppi ma oma nina ei topi.[/quote]

See on üks mehe jutt!!! Very Happy Pole vaja sinna rühma oma nina tõesti toppida , kui omal on jõudu kaine püsida ja tarkust elus toime tulla . Sääl rühmas sellised minusugused ätud , kes ei suuda üksi kaine püsida ja ilma viinata kah kuidagist tühi ja mõttetu värk..... siis selline "PÄEV KORRAGA" ja KAINUS KÕIGEPEALT põhimõte hakkab tööle.
See AA värk on sääke imelik asi , et see on ikka neile , kes seda ISE TAHAVAD, mitte selline niisama meelelahutuslik huviklubi, kuhu joodikut meelitatakse.Aga seda , kas tulla rühma , ja kas vajad selleks , et kaineks jääda AA abi , seda saad vaid sina ja omi asjaolusid arvestades otsustada. Toredat siis tänasesse !

edgar AA Endla rühmast I love you [/quote]

Täitsa mõttetu vaidlus ! alkoholi probleem on ka minul,kuis kas selleks peab end inimene end alkohoolikuks tunnistama,mina nimetaks seda pigem haiguseks,aga mitte mingisuguseks alkohoolikuks või A sotsaaliks ja mulle isiklikult ei meeldi olla see teienimetatud tiitli mees alkohoolik.Lugege oma sammusid,kus on öeldud et ei ükski inimene pole sündind alkohoolikuks,igal inimesel on oma õige nimi ja oma positsioon...mina näiteks ei lähe küll kellegi juurde ja ei tereta teda või toda,tere alkohooli,kuidas käsi käib...või midagi taolist ja iga mats ei tule ka seda mulle ütlema et oled,on ja jääd.Keegi ei saa seda öelda ei kellelegi,kuna te ei tunne mind ja mina ei tunne teid...lugupidamist peaks vähemalt olema teiste suhtes.Mina hoian oma arvamust enese kohta vaid enda teada.Kaunist päeva härrad ja daamid !Smile

Tuula

Tuula
Alkohoolik

Sul on õigus. Sellest alustangi Smile

Samas, kuna see on Anonüümsete Alkohoolikute foorum ja AA- liikmelisus eeldab, et inimene tunnistab, et ta on võimetu alkoholi ees ehk siis ongi alkohoolik, siis me ise siin seda nimetust "alkohoolik" enda ja üksteise suhtes päris vabalt kasutame. Me oma rühmades ei tee inimestel vahet nende positsiooni, raha, ega muu sellise alusel, oleme kõik võrdsed, oleme alkohoolikud. see ongi ju haigus. tundeelu haigus.see ei tulene ei halvas iseloomust ega lõtvadest elukommetest. alkoholism on nagu saun või surm, mis kõik üksteise ees võrdseks teeb.

AA püsibki koos ideel, et üksi hakkama saada on raske ja pole üldse vajalik, sest me võime ka koos hakkama saada. Selleks tuleb aga üksteist lihtsalt välja kannatada:)

vipsa

vipsa
Alkohoolik

flower ei oskagi siia midagit lisada,seda et kui on tegevust,siis ei tule joomise mõtteid pähegi,aga kui istud tegevusetult ja mõtled kuidas joomisest lahti saada,see on üks halvemaid varjante...olen siiani kaine olnud,päevast mil ma siia foorumi tulin,ma leidsin siit kohustuse ,et olla kaine,kuna ma andsin lubaduse.Arvasin et ma saan hakkama,olen ka saanud siiani,aga peas kummitavad ikkkagi mõtted et tooks veel viimase õlle...kui nüüd homse päeva veel vastu pean,siis olen oma eesmärgini jõudnud,seda et lasen esperali panna.Ehk ka tulevikus tulen gruppi et lihtsalt suhelda. Foorumist ma ei lahku,kõige paremat Teile.

zippelgad


Alkohoolik

Kuna foorumi kodukord soovitab tere öelda, siis rõõmuga: TERE.
Ma olen Ants Tartu rühma(de)st. Tervitan kõiki, eriti aga Tallinna omasid ja kõige enam oma kallist Endla rühma. I miss you!
Diagonaalis poste(<-IRW) lugedes jäi silma kodukorra mõiste.
Mina pooldan members only (s.t. AA rühmas KÄIJATE või siis nende, kes käiks aga ei saa - vigastus, haigus, viibimine Põhja-Koreas) foorumit.
Aga ega seda ei saa teha, seega on siin vaidlemine vist asjatu.
Lihtne: 12. traditsioon ja pole probleemi.

edgar


Alkohoolik

[quote="zippelgad"]Kuna foorumi kodukord soovitab tere öelda, siis rõõmuga: TERE.
Ma olen Ants Tartu rühma(de)st. Tervitan kõiki, eriti aga Tallinna omasid ja kõige enam oma kallist Endla rühma. I miss you!
Diagonaalis poste(<-IRW) lugedes jäi silma kodukorra mõiste.
Mina pooldan members only (s.t. AA rühmas KÄIJATE või siis nende, kes käiks aga ei saa - vigastus, haigus, viibimine Põhja-Koreas) foorumit.
Aga ega seda ei saa teha, seega on siin vaidlemine vist asjatu.
Lihtne: 12. traditsioon ja pole probleemi.[/quote]


tere Ants ja ikka tervisi Tartu rühma(de)le

hää meel sind trehvata siin ... aga eks siin see anarhiline värk , kus igaühe enda tajutavad AA piirid , mis siis traditsioonides täheldatud. Nii , et Õnne ja Edu

KAINUS KÕIGEPEALT !

edgar AA Endla rühmast Very Happy Very Happy Very Happy

zippelgad


Alkohoolik

[quote="edgar"][quote="zippelgad"]Kuna foorumi kodukord soovitab tere öelda, siis rõõmuga: TERE.
Ma olen Ants Tartu rühma(de)st. Tervitan kõiki, eriti aga Tallinna omasid ja kõige enam oma kallist Endla rühma. I miss you!
Diagonaalis poste(<-IRW) lugedes jäi silma kodukorra mõiste.
Mina pooldan members only (s.t. AA rühmas KÄIJATE või siis nende, kes käiks aga ei saa - vigastus, haigus, viibimine Põhja-Koreas) foorumit.
Aga ega seda ei saa teha, seega on siin vaidlemine vist asjatu.
Lihtne: 12. traditsioon ja pole probleemi.[/quote]


tere Ants ja ikka tervisi Tartu rühma(de)le

hää meel sind trehvata siin ... aga eks siin see anarhiline värk , kus igaühe enda tajutavad AA piirid , mis siis traditsioonides täheldatud. Nii , et Õnne ja Edu

KAINUS KÕIGEPEALT !

edgar AA Endla rühmast Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

Aitäh, Edgar. Annan (kui kaine olen) homme Õpetaja ja ülehomme Kalevi rühmadele rõõmuga tervitused edasi.
KAINUS ikka! Very Happy Very Happy Very Happy

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Similar topics

-

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele