ANONÜÜMSED ALKOHOOLIKUD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANONÜÜMSED ALKOHOOLIKUD

Kui tahad juua on see sinu asi kui lõpetada joomist siis meie asi !


You are not connected. Please login or register

Teema eemaldamine kodulehelt oli asi milleks ma polnud küll kuidagi valmis.

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

nautilus

nautilus
Alkohoolik

See asi juhtus siis eile hommiku kui ma juhuse tahtel eesti aa kodulehele sattusin ja nägin, et kogu tõlgitud tekst oli kustutatud. CTegija polnud ka sellest koopiat teinud. Päev otsa praadimist andis mõtte, et seda asja tuleb nüüd just ajama hakata, millega rühmas keegi tegeleda ei taha. Seda tuleb arutada ja selle eest tuleb seista.

Cool

https://aa-eesti.forum.co.ee

nautilus

nautilus
Alkohoolik

Mille juht jagab käske ja korraldusi.
Selline näide, et kustutada terve teema aa kodulehelt , mis puudutab toemeest (-naist)
Pärast veel õigustab, et miks ta seda tegi, põhimõtteliselt valetab kuna pole teksti isegi läbi lugenud.

Hiljem facebookis kustutab ka oma kommentaarid sest kogemata tuli välja, et ta on üks ennast täis alkohoolik ja kes ei vabanda selle ees põhimõtteliselt kellele ta kahju tegi.

https://aa-eesti.forum.co.ee

nimeta


Alkohoolik

[quote="nautilus"]Mille juht jagab käske ja korraldusi.
Selline näide, et kustutada terve teema aa kodulehelt , mis puudutab toemeest (-naist)
Pärast veel õigustab, et miks ta seda tegi, põhimõtteliselt valetab kuna pole teksti isegi läbi lugenud.

Hiljem facebookis kustutab ka oma kommentaarid sest kogemata tuli välja, et ta on üks ennast täis alkohoolik ja kes ei vabanda selle ees põhimõtteliselt kellele ta kahju tegi.[/quote]

Eks ta nii ole
AA ju koosnebki ennasttäis alkohoolikutest ,kel kindel veendumus, et just tema saab asjadest õigesti aru.
No ja see, et teenindus peaks ellu viima ja teenima rühmas otsustatud ja läbimõeldud otsuseid.See ikka võtab kõvasti aega , ikka tekib ju miskil pundil tunne , et kui on kuhugi juba saanud, siis õigius ka hakata ise mõtlema ja otsustama. Eks ju alguses oligi seepärast see kadalipp , et esimene aasta kohvikeetja , siis , kui antakse rühma vedada ja äkki saab kassapidajaks ja siis kuskile teenima rühma sellega , et esindada rühma seisukohti ja arusaamisi ja alles siis selleks , et neid erinevaid seisukohti ja arusaami ellu rakendada , kui leitakse konsensus.
Aga kuna oleme ikka üks egotsentrikute punt , siis juhtub ikka , et esile trügivad ja vahest ka õnnestub kuhugi , kellekski ennast mõelda mõningatel energilistel tegelastel.
Aga pole hullu , kõik selgub aja jooksul ja põhitöö on ikka rühmas ja hää , kui kodulehel üleval rühma ajad ja telefoni numbrid , kus üks alkohoolik saab kontaksti teise alkohoolikuga ,et alustada kainuse teed ja päev korraga.
See kodulehe infoküllus ju ikka rohkem kekutamiseks ja teistega võrdlemiseks , millel alkohooliku toibumisega ja toetamisega vähe õhist . Eks tugisuhe teki ikka rühmas , mitte sellest , mis me kodukal kirjeldame.
Püüame hoida asjad lihtsad ja persed rõhma pinkis.
Kõike hääd ja kainet pääd !

Nimeta,...aga alkohoolik.

edgar


Alkohoolik

[quote="nautilus"]See asi juhtus siis eile hommiku kui ma juhuse tahtel eesti aa kodulehele sattusin ja nägin, et kogu tõlgitud tekst oli kustutatud. CTegija polnud ka sellest koopiat teinud. Päev otsa praadimist andis mõtte, et seda asja tuleb nüüd just ajama hakata, millega rühmas keegi tegeleda ei taha. Seda tuleb arutada ja selle eest tuleb seista.

Cool [/quote]

Jah, eks ta ole.
Ju me nii õpimegi siia maailma sobituma ja koostööd tegema, et siis oleks elus tasakaal ja mõistmine. No ja see ju toimubki läbi vaidluste , sõdimiste , tõestamiste ja ka konfliktide. No oleme sellised ja pole poaremat ja kindlamat võimalust kainelt elama õppide. Eks me nii need teravad nurgad ja enda tähtsaimaks pidamised maha lihvime. Ikka tasa ja targu . Olen mina sama agar võitleja igatsugu asjade eest ja erinevate seisukohtade vastu. Aga teisiti ei saagi. Pole tark , ega andekas..... oleks alandlikkustki. No ja küll jälle tehakse varsti ka uus kodukas ja uus foorum , sest kindlasti tuleb AA-sse uus andekas ja tark , kes teab , kuidas on õige ja parem. Annaks Jumal, siis AA töötab.

Ikka AA rikkalikule kogemusele tuginedes ja lootes, et ikka ja jälle ehitatakse 3 kordseid hooneid ja erit osav sõnameister ja veenja saab sinna etteotsa, et pärast kogemusest õppida ja kirjutada kaardile sapine tekst enda kohta: Ära aja nina liiga püsti ja ära võta ennast liiga tõsiselt... no see kurikuulus reegel nr. 62.
Olge hoitud ja kaitstud, armsad Õed-Vennad.
edgar AA Endla rühmast.

nautilus

nautilus
Alkohoolik

[quote="edgar"][quote="nautilus"]See asi juhtus siis eile hommiku kui ma juhuse tahtel eesti aa kodulehele sattusin ja nägin, et kogu tõlgitud tekst oli kustutatud. CTegija polnud ka sellest koopiat teinud. Päev otsa praadimist andis mõtte, et seda asja tuleb nüüd just ajama hakata, millega rühmas keegi tegeleda ei taha. Seda tuleb arutada ja selle eest tuleb seista.

Cool [/quote]

Jah, eks ta ole.
Ju me nii õpimegi siia maailma sobituma ja koostööd tegema, et siis oleks  elus tasakaal ja mõistmine. No ja see ju toimubki läbi vaidluste , sõdimiste , tõestamiste ja ka konfliktide. No oleme sellised ja pole poaremat ja kindlamat võimalust kainelt elama õppide. Eks me nii need teravad nurgad ja enda tähtsaimaks pidamised maha lihvime. Ikka tasa ja targu . Olen mina sama agar võitleja igatsugu asjade  eest ja erinevate seisukohtade vastu. Aga teisiti ei saagi. Pole tark , ega andekas..... oleks alandlikkustki. No ja küll jälle tehakse varsti ka uus kodukas ja uus foorum , sest kindlasti tuleb AA-sse uus andekas ja tark , kes teab , kuidas on õige ja parem. Annaks Jumal, siis AA töötab.

Ikka AA rikkalikule kogemusele tuginedes ja lootes, et ikka ja jälle  ehitatakse 3 kordseid hooneid ja erit osav sõnameister ja veenja saab sinna etteotsa, et pärast kogemusest õppida ja kirjutada kaardile sapine tekst enda kohta: Ära  aja nina liiga püsti ja ära võta ennast liiga tõsiselt... no see kurikuulus reegel nr. 62.
Olge hoitud ja kaitstud, armsad Õed-Vennad.
edgar AA Endla rühmast.[/quote]


Uued ehitajad ja teisitimõtlejad on kahjuks end ammendanud. Täitsa vakka on kõik jäänud!

https://aa-eesti.forum.co.ee

edgar


Alkohoolik

[quote="nautilus"][quote="edgar"][quote="nautilus"]See asi juhtus siis eile hommiku kui ma juhuse tahtel eesti aa kodulehele sattusin ja nägin, et kogu tõlgitud tekst oli kustutatud. CTegija polnud ka sellest koopiat teinud. Päev otsa praadimist andis mõtte, et seda asja tuleb nüüd just ajama hakata, millega rühmas keegi tegeleda ei taha. Seda tuleb arutada ja selle eest tuleb seista.

Cool [/quote]

Jah, eks ta ole.
Ju me nii õpimegi siia maailma sobituma ja koostööd tegema, et siis oleks  elus tasakaal ja mõistmine. No ja see ju toimubki läbi vaidluste , sõdimiste , tõestamiste ja ka konfliktide. No oleme sellised ja pole poaremat ja kindlamat võimalust kainelt elama õppide. Eks me nii need teravad nurgad ja enda tähtsaimaks pidamised maha lihvime. Ikka tasa ja targu . Olen mina sama agar võitleja igatsugu asjade  eest ja erinevate seisukohtade vastu. Aga teisiti ei saagi. Pole tark , ega andekas..... oleks alandlikkustki. No ja küll jälle tehakse varsti ka uus kodukas ja uus foorum , sest kindlasti tuleb AA-sse uus andekas ja tark , kes teab , kuidas on õige ja parem. Annaks Jumal, siis AA töötab.

Ikka AA rikkalikule kogemusele tuginedes ja lootes, et ikka ja jälle  ehitatakse 3 kordseid hooneid ja erit osav sõnameister ja veenja saab sinna etteotsa, et pärast kogemusest õppida ja kirjutada kaardile sapine tekst enda kohta: Ära  aja nina liiga püsti ja ära võta ennast liiga tõsiselt... no see kurikuulus reegel nr. 62.
Olge hoitud ja kaitstud, armsad Õed-Vennad.
edgar AA Endla rühmast.[/quote]


Uued ehitajad ja teisitimõtlejad on kahjuks end ammendanud. Täitsa vakka on kõik jäänud![/quote] Very Happy

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Similar topics

-

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele